Середа
29.05.2024
15:38
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Монастирищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
Головна » 2016 » Березень » 17 » Графік проведення консультацій під час канікул.
09:29
Графік проведення консультацій під час канікул.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

КОНСУЛЬТАЦІЙ ПІД ЧАС КАНІКУЛ

(при потребі)

Понеділок (21. 03. 2016 р.)

9 00 – 11 00

1. Ротаєнко С.М. – математика;

2. Смей Н.А. – математика;

3. Мельник Г.Л. – бірологія;

4. Побережець Т.М. – географія, природознавство.

11 00 – 13 00

1. Семененко О.М. – інформатика;

2. Гончарук Л.М. – зарубіжна література.

Середа (23. 03. 2016 р.)

9 00 – 11 00

1. Дзірун З.В. – основи здоров’я;

2. Кочубей О.М. – українська мова та література, художня культура;

3. Михайлець Н.М. – українська мова та література, образотворче мистецтво;

4. Шишонок О.Д. – українська мова та література, зарубіжна література.

11 00 – 13 00

1. Поліщук Г.М. – математика;

2. Гусятинська Н.О. – математика.

Четвер (24. 03. 2016 р.)

9 00 – 11 00

1. Полонська Л.І. – хімія, трудове навчання;

2. Мельник О.Д. – англійська мова;

3. Шиндер Н.М. – англійська мова;

4. Біднячук М.П. – історія, правознавство.

П’ятниця (25. 03. 2016 р.)

9 00 – 11 00

1. Шевчук О.М. – трудове навчання, Захист Вітчизни;

2. Семерунь Р.В. – історія, економіка;

3. Семерунь В.П. – фізична культура;

4. Мазур В.В – фізична культура.

11 00 – 13 00

1. Лозінський С.В. – фізика.

Понеділок (28. 03. 2016 р.)

9 00 – 11 00

1. Шевчук О.М. – трудове навчання, Захист Вітчизни;

2. Семерунь Р.В. – історія, економіка;

3. Семерунь В.П. – фізична культура;

4. Мазур В.В – фізична культура.

11 00 – 13 00

1. Лозінський С.В. – фізика.

Вівторок (29. 03. 2016 р.)

9 00 – 11 00

1. Дзірун З.В. – основи здоров’я;

2. Кочубей О.М. – українська мова та література, художня культура;

3. Михайлець Н.М. – українська мова та література, образотворче мистецтво;

4. Шишонок О.Д. – українська мова та література, зарубіжна література.

11 00 – 13 00

1. Поліщук Г.М. – математика;

2. Гусятинська Н.О. – математика.

Середа (30. 03. 2016 р.)

9 00 – 11 00

1. Полонська Л.І. – хімія, трудове навчання;

2. Мельник О.Д. – англійська мова;

3. Шиндер Н.М. – англійська мова;

4. Біднячук М.П. – історія, правознавство.

П’ятниця (01. 04. 2016 р.)

9 00 – 11 00

1. Ротаєнко С.М. – математика;

2. Смей Н.А. – математика;

3. Мельник Г.Л. – бірологія;

4. Побережець Т.М. – географія, природознавство.

11 00 – 13 00

1. Семененко О.М. – інформатика;

2. Гончарук Л.М. – зарубіжна література.

Переглядів: 645 | Додав: ЗОШ2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: