П`ятниця
03.02.2023
14:23
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2

ВІТАЄМО

ученицю 9-А класу МОРОЗ МАРИНУ, вчителя історії та правознавства БІДНЯЧУК МАРІЮ ПЕТРІВНУ

із занятим ІІІ місцем в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з історії.

Вітаємо

переможців ІІ (районного) туру

Всеукраїнських предметних олімпіад з:

Історія

І місце, Мороз Марина, 9 кл. - вчитель Біднячук М.П.

ІІІ місце, Шутко Світлана, 8 кл. - вчитель Семерунь Р.В.

Математика

І місце, Мороз Марина, 9 кл. - вчитель Поліщук Г.М.

ІІІ місце, Гевеленко Назар, 10 кл. - вчитель Ротаєнко С.М.

Екологія

І місце, Бабій Олександр, 9 кл. - вчитель Мельник Г.Л.

І місце, Чайка Ірина 10 кл. - вчитель Мельник Г.Л.

Економіка

І місце, Прилуцька Ірина, 11 кл. - вчитель Семерунь Р.В.

Англійська мова

ІІІ місце, Понеділок Вікторія, 10 кл. - вчитель Мельник О.Д.

ІІІ місце, Мороз Марина, 9 кл. - вчитель Мельник О.Д.

ІІІ місце, Шутко Світлана, 8 кл. - вчитель Шиндер Н.М.

Біологія

І місце, Мороз Марина, 9 кл. - вчитель Мельник Г.Л.

ІІ місце, Понеділок Вікторія, 10 кл. - вчитель Мельнк Г.Л.

Хімія

ІІІ місце, Стефанишин Вадим, 8 кл. - вчитель Полонська Л.І.

ІІІ місце, Гевеленко Назар, 10 кл. - вчитель Полонська Л.І.

ІІІ місце, Андрущук Юлія, 11 кл. - вчитель Полонська Л.І.

Географія

І місце, Галюк Ірина, 10 кл. - вчитель Побережець Т.М.

ІІ місце, Мороз Марина, 9 кл. - вчитель Побережець Т.М.

Трудове навчання

ІІІ місце, Барвінок Ірина, 9 кл. - вчитель Полонська Л.І.

Правознавство

ІІ місце, Журович Ольга, 9 кл. - вчитель Біднячук М.П.

Фізика

ІІІ місце, Гевеленко Назар, 10 кл. - вчитель Лозінський С.В.

Українська мова

І місце, Шутко Світлана, 8 кл. - вчитель Михайлець Н.В.

І місце, Загнітко Анна, 7 кл. - вчитель Михайлець Н.В.

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

І місце, Мороз Марина, 9 кл. - вчитель Кочубей О.М.

І місце, Шутко Світлана, 8 кл. - вчитель Михайлець Н.В.

І місце, Черниш Карина, 5 кл. - вчитель Кочубей О.М.

ІІІ місце, Гуджол Аліна, 7 кл. - вчитель Михайлець Н.В.

Конкурс ім. П. Яцика

І місце, Мазур Софія, 3 кл. - класовод Атаманчук О.І.

ІІ місце, Михайлець Марія, 4 кл. - класовод Тищенко Л.В.

ІІ місце, Гуджол Аліна, 7 кл. - вчитель Михайлець Н.В.

ІІ місце, Заставнюк Анна, 6 кл. - вчитель Михайлець Н.В.

ІІІ місце, Понеділок Вікторія, 10 кл. - вчитель Кочубей О.М.

ІМІДЖЕВІ ПОКАЗНИКИ РОБОТИ ШКОЛИ:
 

Золота медаль у Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2013"
Лауреат конкурсу "100 кращих шкіл України" у номінації "Школа здоров'я"
 

Нагороджені за особливі успіхи в навчанні учні школи за період функціонування навчального закладу:
  • золотою медаллю - 111;
  • срібною - 34.

Переможці обласних олімпіад та конкурсів:

2010 р. Адаменко Аліна - І місце в обласному конкурсі "Калинові дзвони";

Балла Андрій - ІІ місце, олімпіада з математики.

2012 р. Харченко Євгеній - ІІІ місце, олімпіада з правознавства; ІІІ місце, олімпіада з економіки;

Кузьмінська Анна - ІІІ місце, олімпіада з української мови;

Сергієнко Ірина - ІІІ місце, олімпіада з екології.

2013 р. Балла Андрій - ІІ місце, обласна олімпіада з математики (вчитель Ротаєнко С.М.);

Кузьмінська Анна - ІІІ місце, обласна олімпіада з української мови (вчитель Михайлець Н.В.).

2015 р. Гуджол Аліна - ІІІ місце, обласний конкурс ім. П. Яцика;

Якимчук Юлія - ІІІ місце, обласна олімпіада з географії.

Переможці обласного етапу МАН:

2006 р. Антонюк Ольга - ІІІ місце, секція "Українська література"

2010 р. Сергієнко Ірина - ІІ місце, секція "Світова література"

2011 р. Крикун Антон - нагороджений грамотою, секція "Біологія"

2012 р. Харченко Євгеній - ІІ місце, секція "Правознавство"

2014 р. Мороз Ольга, ІІ місце, секція "Біологія"